ATP Muenchen: Poraz Karlovića

Piše (H)
1. svibnja 2018. - 17:17
Ivo Karlović

Hrvatski tenisač Ivo Karlović nije se uspio plasirati u 2. kolo ATP turnira u Muenchenu, uspješniji od njega je na startu turnira bio Nijemac Philipp Kohlschreiber sa 7-5, 6-4 nakon sat i 16 minuta igre.

Kohlschreiberu je za četvrtu pobjedu u šestom međusobnom dvoboju protiv Karlovića bio dovoljan po jedan "break" u svakom setu. Nakon što nije iskoristio prve četiri prilike za oduzimanje servisa, jednu u prvom gemu, te 0-40 u sedmom, Kohlschreiber je iskoristio petu priliku za prednost od 6-5 nakon koje je odservirao za osvajanje prvog seta.

U drugom setu 34-godišnji Nijemac je oduzeo servis 39-godišnjem Karloviću kod rezultata 2-2 i mirno zadržao tu prednost do kraja. Tijekom čitavog dvoboja Karlović nije uspio osigurati niti jednu "break-loptu".

16. travanj 2024 05:54