Tenisbravo, majstore!

Sjajni Pavić izborio novo finale u Roland Garrosu

8. lipnja 2018. - 16:52

Hrvatski tenisač Mate Pavić s partnerom Austrijancem Oliverom Marachom plasirao se u finale parova na grand slam turniru Roland Garros u Parizu.

Prvi tenisač u paru na svijetu Pavić i Marach slavili su protiv španjolske kombinacije Feliciano i Marc Lopez u dva seta 6-4, 7-5. Hrvatsko-austrijski par tako je dobio priliku za drugi grand-slam naslov nakon što su ove godine pobijedili na Australian Openu.
Protiv Španjolaca, koji su bili pobjednici Garrosa prije dvije godine, dobili su prvi set zahvaljujući "breaku" kod 3-3, a u drugom setu su gubili s 3-5, a potom dobili četiri gema zaredom.

U finalu ih čeka francuski par Pierre-Hugues Herbert-Nicolas Mahut koji su u drugom polufinalu bili bolji od našega Nikole Mektića i Austrijanca Alexandera Peye, spriječivši tako dvostruko hrv...

19. travanj 2024 05:52