Tenisatp toronto

Sedma pobjeda: Čilić nastavio dominaciju protiv Ćorića

8. kolovoza 2018. - 11:25

U okršaju dva najbolja hrvatska tenisača u 2. kolu teniskog turnira u Torontu  Marin Čilić je sa 6-3, 3-6, 6-1 svladao Bornu Ćorića nakon dva sata i četiri minute igre.

Sedmi tenisač svijeta je u prvom setu servirao pet aseva, a Ćorić dva te je uz to napravio i dvije dvostruke greške. Čilić je u prvom setu imao realizaciju prvog servisa 100 posto i spasio je dvije break lopte, a Ćoriću je jednom uzeo servis za rezultat 6-3.

U drugom setu drugačija slika. Ćorić je servirao pet aseva, uzima jedan servis Ćiliću i bolji je na prvom servisu tako da ovaj set on dobija sa 6-3.

Treći set opet donosi dominaciju Čilića koji servira šest aseva i dva puta uzima servis 20. tenisaču svijeta za 6-1 i pobjedu u meču.

24. travanj 2024 01:44