Dodig i Pavić ipak nisu mogli do senzacionalnog preokreta

Piše (H)
15. rujna 2018. - 21:02
davis21-150918

Četiri sata i 43 minute trajala je sjajna borba, meč prepun preokreta u kojem su Amerikanci Mike Bryan i Ryan Harrison pobijedili Ivana Dodiga i Matu Pavića sa 7-5, 7-6 (6), 1-6, 6-7 (5), 7-6 (5) te pružili priliku svojoj reprezentaciji da pokuša doći do velikog preokreta i prve pobjede nad Hrvatskom u Davis Cup dvobojima.

Tako je prekinut niz od devet pobjeda različitih hrvatskih kombinacija u Davis Cupu, koji je trajao sve od 2015. godine i poraza na gostovanju u Srbiji, a došao je upravo kad je naša reprezentacija povratkom Mate Pavića kompletirala "Dream Team", kako je svoju momčad nazvao izbornik Željko Krajan. Kad se podvuče crta, Dodig i Pavić su izgubili u pet setova, a prema razvoju događaja mogli su doći i do pobjede u tri. Samo u petom setu nisu uspjeli doći do meč-lopte...

18. travanj 2024 08:01