TenisVečeras je naša fešta

Krajan: Sad idemo u Francusku osvetiti Dalića; Ćorić: Ovo je najveći dan u mome životu

16. rujna 2018. - 22:41

Hrvatska je u finalu Davis Cupa, u odlučujućem petom meču Borna Ćorić pobijedio je Francesa Tiafoea 6:7 (0), 6:1, 6:7 (11), 6:1, 6:3 i tako donio Hrvatskoj ukupnu pobjedu protiv SAD-a od 3:2. U finalu će Hrvatska igrati protiv Francuske u gostima od 23. do 25. studenoga.

- Večeras je naša fešta, večeras se vino pije... - orilo se Višnjikom.

- Evo ga. Bravo Bornaaaaa - vikali su Zadrani u trenutku kada je nakon dramatične nedjelje konačno postalo jasno da je Hrvatska u finalu.

A bili smo na rubu, i poraza, ali i mraka. Da se meč otegnuo još koju minutu sudac bi prekinuo dvoboj i prebacio ga za ponedjeljak, jer nema reflektora. Srećom, Borna je bio brz u zadnjem setu i priuštio sebi i publici nevjerojatno veselje.

Marin Čilić je u prvom meču dana izgubio od Sama Querreya nako...

18. travanj 2024 11:21