Tenisto bi bio peh

Mektić osigurao plasman na završni turnir, ali mu je nastup zbog ozljede partnera doveden u pitanje

24. listopada 2018. - 10:39

Hrvatski tenisač Nikola Mektić s partnerom Austrijancem Alexanderom Peyom osigurao je plasman na ATP završni finale parova, pa će Mektić po prvi puta igrati na spektaklu u londonskoj O2 Areni, potvrdio je ATP.

Mektić i Peya su plasman na turnir osam naboljih parova svijeta izborili nakon što je finsko-australska kombinacija Henri Kontinen/John Peers izgubila na turniru u Beču. Taj je poraz na finale uvrstio Mektića i Peyu, ali i južnoafričko-novozelanski par Raven Klaasen/Michael Venus koji su zauzeli posljednja dva mjesta za završni turnir u O2 Areni.

Mektić i Peya su ove sezone osvojili turnire u Madridu i Marakešu, ali je nastup 38-godišnjeg Peye na finalu koje počinje 11. studenoga još uvijek neizvjestan jer Austrijanac zbog ozljede lakta nije igrao od sredine kolovoz...

23. travanj 2024 07:57