TenisWimbledon

Mješoviti parovi na pola uspješnosti: Dodig i Chan u četvrtfinalu, Pavić i Dabrowski propustili meč-loptu i ispali

10. srpnja 2019. - 23:24
2019-06-17T132010Z_257935573_RC1ED1F3EAA0_RTRMADP_3_TENNIS-LONDON.JPG

Ivan Dodig i tajvanska tenisačica Latisha Chan ostvarili su sedmu uzastopnu pobjedu na Grand Slam turnirima te se plasirali u četvrtfinale ždrijeba mješovitih parova u Wimbledonu, a na korak do tog cilja ostali su Mate Pavić i Kanađanka Gabriela Dabrowski, koji su propustili meč-loptu i izgubili tie-break trećeg seta od Njemice Laure Siegemund i Novozelanđanina Artema Sitaka.

Dodig i Chan su za plasman u četvrtfinale pobijedili Slovenku Andreju Klepač i Francuza Edourda Roger-Vasselina sa 2-6, 6-3, 6-4 s time da su u trećem setu vodili sa 5-0, a slovensko-francuska kombinacija je imala 'break-loptu' za izjednačenje na 5-5. Ipak, dvostruki pobjednici Roland Garrosa su se izvukli i iskoristili četvrtu meč-loptu nakon 109 minuta igre.

Dodiga i Chan u četvrtfinalu čeka britansk...

16. travanj 2024 09:20