Tenisnedjeljna finala

ATP: Gruzijac obranio naslov u Hamburgu, Ramos-Vinolas do titule u Gstaadu bez izgubljenog seta

28. srpnja 2019. - 20:02

Gruzijski tenisač Nikoloz Basilašvili obranio je naslov pobjednika na ATP turniru u Hamburgu nakon što je u finalu pobijedio Rusa Andreja Rubljeva sa 7-5, 4-6, 6-3.

To je treća pobjeda Basilašvilija u karijeri. Osim dva trofeja u Hamburgu, prošle godine osvojio je i turnir u Pekingu.

Za Rusa je to bilo treće finale u karijeri i drugi poraz. Jedini turnir do sada je osvojio u Umagu prije dvije godine.

U susjednoj Švicarskoj, točnije u Gstaadu, Španjolac Albert Ramos-Vinolas (ATP - 85.) u finalu je svladao Nijemca Cedric-Marcela Stebea (ATP - 455.) sa 6-3, 6-2 za 81 minutu igre.

Španjolcu je to bilo sedmo finale u karijeri, a bez izgubljenog seta stigao je do svog drugog naslova, nakon što je prvi put pobjednikom postao 2016. godine u švedskom Bastadu. Španjolac je uz 250 bodova ...

20. travanj 2024 02:38