Teniswta wuhan

Martić projurila prvim setom, zapala u probleme u drugom, ali u trećem setu ponovno je bila dominantna

24. rujna 2019. - 11:46

Hrvatska tenisačica Petra Martić plasirala se u 3. kolo WTA turnira u Wuhanu, ona je u 2. kolu nadigrala Šveđanku Rebeccu Peterson sa 6-0, 3-6, 6-1 nakon sat i 52 minute igre.

Nakon što je projurila prvim setom, Martić je zapala u probleme sredinom drugog seta zbog čega se za pobjedu protiv Peterson morala nešto duže zadržati na terenu. Kod rezultata 3-3 Martić je propustila dvije "break-lopte" na servis Šveđanke da bi zatim u sljedećoj igri ona pokleknula na svom početnom udarcu pa je Peterson stigla do prednosti od 5-3 i servisa za drugi set.

Šveđanka je u tome i uspjela, no u trećem setu je ponovno Martić bila dominantna. Nakon što je svaka igračica zadržala svoj početni udarac u prva dva gema, Martić je osvojila posljednjih pet igara i stigla do nove, 15. uzastopne pobj...

20. travanj 2024 01:27