TenisKakva završnica

Protivnik ostao u čudu: ne biste niti znali da se ovaj turnir igra da nije bilo ovog poteza

Piše SN
2. listopada 2019. - 23:02

Ne bi vjerojatno ni primijetili da se u Barceloni igra jedan od ATP-ovih challengera ovoga tjedna da se nije dogodio potez jedngoa tenisača koji je, kako se to po najnovijem kaže, postao viralan, prenose Sportske novosti

U drugom kolu toga turnira na zemljanoj podlozi igrali su pobjednik, Slovak Filip Horansky i poraženi španjolski predstavnik Alejandro Davidovich Fokina. O izjednačenosti meča dovoljno govori podatak da je otišao u odlučujuću, trinaestu igru trećega seta. Slovak je dobio prvi set sa 6:2, a Davidovich, španjolski tenisač ruskog podrijetla uzvratio mu je sa 6:4 u drugom.

Ali, u tie-breaku trećeg nije išlo dobro za Davidovicha. Gubio je sa 6:0, a onda se odlučio obje loptice na servisu poslati daleko izvan terena. Vidno iznervirani Davidovich nije dobro podnio kr...

16. travanj 2024 21:20