TenisATP Pariz

Poraz Mektića i Škugora, Dodig i Polašek u lovu na 'London', fali im još jedan dobar rezultat

28. listopada 2019. - 23:48

Hrvatski tenisači Nikola Mektić i Franko Škugor zaustavljeni su u 1. kolu ATP turnira Masters 1000 serije u Parizu, gdje su ih sa 7-5, 6-4 porazili prvi nositelji Kolumbijci Juan Sebastian Cabal i Robert Farah.

Škugor i Mektić propustili su priliku protiv najboljeg para u ovoj sezoni. Naime, vodili su sa 5-2 u prvom setu, kod 5-4 propustili i set-loptu. Cabal i Farah su sa pet osvojenih gemova u nizu došli do prvog seta, a 'break' u trećem gemu druge dionice bio im je dovoljan za pobjedu.

Turnir u Parizu odredit će posljednje putnike za londonsko ATP Finale, na kojem će zaigrati osam najboljih parova u ovoj sezoni.

Današnjim porazom finsko-australskog para Kontinen - Peers ostalo je još samo jedno upražnjeno mjesto, a među parovima koji za njega konkuriraju je i hrvatsko-slovački ...

20. travanj 2024 00:52