Hrvatska na startu poražena od Crne Gore

29. kolovoza 2010. - 23:50

Pobjednik skupine će izravno u polufinale, drugi i treći će razigravati u četvrtfinalu za prolaz među četiri najbolje reprezentacije EP-a. Iako je u nedjelju bio početak natjecanja po skupinama, odigrano tek 1. kolo, još će svaka reprezentacija odigrati po četiri utakmice, teško će Hrvatska nakon poraza od Crne Gore do prvog mjesta u skupini.

Aktualni europski prvak, Crna Gora, utišala je Zagreb. Početak Hrvatske, domaćina Eura, dakle, loš, a počelo je, kad je utakmica u pitanju, da bolje nije moglo. Naši su s dva pogotka Boškovića te jednim Jokovića imali sredinom prve četvrtine 3:0.

'Naoblačilo' se na Savi 2:51 prije kraja druge četvrtine. Crna Gora je u tom trenutku stigla do prve prednosti. Za 6:5 je pogodio Ivović iz peterca, ali najgore u tom trenutku je bila ...

25. travanj 2024 02:15