Vaterpolisti Šibenika lako i s Francuzima

3. listopada 2008. - 23:16

U utakmici 2. kola prvog kruga kvalifikacija za Euroligu vaterpolista tek je nekoliko minuta u drugoj četvrtini bilo dovoljno da šibenska pisma nadglasa Marseljezu, da naša momčad praktički osigura prvo mjesto na ovom turniru.

Dok su mu suigrači štimali nišane, kapetan Edi Brkić je lakoćom bušio suparničkoga vratara sa desnoga krila. Kad su mu se efektnim pogocima priključili braća Letica i Josip Šutalo, Francuzima nije bilo spasa. Već do poluvremena su bili na pet pogodaka zaostatka (9:4), pred kraj utakmice i na minus sedam (13:6).

Izluđivao ih je i Merrill Moses. Briljantni Amerikanac pred šibenskim vratima je u uvjerljiv trijumf ugradio 14 obrana, zaustavljao kontre i brojne udarce u situacijama kad su suparnici imali igrača više. Ostali rezultati 2. kola: De Portinad...

20. travanj 2024 16:33