Kup LEN: Porazi Mornara i Primorja u drugom kolu

1. studenog 2008. - 23:04
Mornar Brodospas nije uspio osvojiti bodove u drugom nastupu na drugome kvalifikacijskome turniru vaterpolskog LEN kupa u Napulju. Splićani su poraženi od domaćina Posillipa s 8:12. „Mornari“ su se dobro držali u prve dvije četvrtine, kada je rezultat bio u eglau, odnosno jedan pogodak prednosti za Talijane. Nakon 2:0 u prve četiri minute, Mornar BS se brzo vratio, te je Željko Kovačić u 11. minuti s igračem više izjednačio na 2:2.

Posillipo je do dva razlike opet došao četiri minute kasnije golom Zsolta Varge (5:3), no Dino Krnić je krajem druge četvrtine smanjio na 5:4. U nastavku su Splićani pali, pa je domaćin u 19. minuti došao do vodstva 8:4. Mornar BS je još jednom priprijetio, Marin Ban je sedam minuta prije kraja s igračem više smanjio na 8:6, no Talijani...
20. travanj 2024 10:30