Mornar, Šibenik i POŠK odnijeli pobjede

3. prosinca 2008. - 17:52

U prvom kolu kvalifikacija za Kup RH u skupini Split Mornar BS je svladao Medveščak 11:9, dok su u skupini Šibenik pobjede odnijeli vaterpolisti Šibenika i POŠK-a.

Šibenčani su bili bolji od splitskog Jadrana 11:5, a POŠK je zabilježio prvu pobjedu u ovoj sezoni i to s visokih 28:4 u susretu protiv drugoligaša Dinama iz Zagreba.

Zanimljivo je kako su Splićani već u prvih osam minuta utakmice postigli 11 pogodaka. Kvalifikacije za Kup RH čija će se završnica (Final Four) održavati od 19. do 21. prosinca ove godine započele su u utorak.

Mornar je u kvalifikacijama za Kup s Medveščakom odigrao puno laganiju utakmicu od one od prije nekoliko dana u 10. kolu Jadranske vaterpolo lige. U ovom ogledu mornari su već u prvoj četvrtini osigurali solidnu gol razliku (6:2), a najveću ...

20. travanj 2024 11:46