Ostalovaterpolo

Remi Španjolske i Crne Gore, Hrvatska pobjedom osvaja prvo mjesto

14. kolovoza 2016. - 21:37
montespain

U susretu petog kola B skupine olimpijskog turnira vaterpolista Španjolska i Crna Gora su odigrale 9-9 i otvorile hrvatskoj reprezentaciji put prema prvom mjestu.

Hrvatskoj sada za osvajanje prvog mjesta u skupini treba pobjeda protiv Francuske.

Crna Gora je bolje otvorila utakmicu. U prvom poluvremenu je u dva navrata imala i dva gola prednosti (4-2, 5-3). U trećoj dionici Španjolci su okrenuli rezultat i poveli 7-5 i 8-6. U posljednjoj četvrtini Crna Gora je izjednačila na 8-8, a minutu i pol prija kraja na 9-9.

Najefikasniji igrač u španjolskim redovima bio je Guilermo Rios Molina s dva gola, a po dva gola u suparničkim redovima zabili su Mladen Janović, Aleksandar Radović i Darko Brguljan.

Večeras se u susretima posljednjeg kola B skupine sastaju Italija - SAD, te Hrvatska - F...

24. travanj 2024 10:41