Mornar Brodospas nakon produžetaka eliminiran iz LEN kupa

13. prosinca 2008. - 14:06

U neizvjesnoj i uzbudljivoj utakmici u Mosvi, Mornar Brodospas je nakon produžetaka eliminiran iz LEN kupa. Odlučio je pogodak Dmitrija Antipova 46 sekundi prije kraja drugoga produžetka, Rus je s centarske pozicije iz okreta zabio pobjednički gol. Malo je nedostajalo da Ivo Brzica obrani njegov udarac, dirao je loptu, ali se ona ipak nesretno ušuljala preko zamišljene crte.

U posljednjem napadu Splićana talijanski sudac Ricitelli je 21 sekundu prije kraja sudio prekršaj u napadu, pa su domaći igrači sačuvali loptu za prolaz dalje. Prije odlučujećega gola, “mornari“ su minutu i pol prije kraja imali priliku s igračem više, ali je nisu iskoristili.

Inače, mogli su vjerojatno sve riješiti u prvoj četvrtini, u kojoj su poveli s 1:0, a kod 1:1 nisu iskoristili tri prednos...

19. travanj 2024 16:53