Ostalovaterpolisti iz krešimirovog grada napunjeni optimizmom nakon boda protiv olympiakosa

Ivica Tucak: Vjerujem u drugi krug Eurolige

15. prosinca 2008. - 14:56

Tucak dirigira, Brkić zabija, Moses brani – to je bila kombinacija vrijedna jednoga boda za vaterpoliste Šibenik NCP-a! Unatoč dvjema prilikama za pobjedu u završne dvije i pol minute, malo je tko bio tužan nakon euroligaške premijere u Crnici. Pogotovo zna li se na kako raritetan način je šibenska momčad došla do remija (9:9) s moćnim Olympiakosom.

Naime, samo je jedan igrač “narančastih”, kapetan Edi Brkić, tresao suparničku mrežu u zadnje dvije četvrtine. U istome razdoblju Grci su postigli tri pogotka s pozicije sidruna i jednoga iz čiste kontre. Bez moćnoga šutera na lijevoj strani, s jednim konkurentnim sidrunom i jednim bekom (Španja), pravi je pothvat ne izgubiti utakmicu.

Izvukli su je mladići Šibenika fanatičnom borbenošću, igrom u obrani koja je nerij...

19. travanj 2024 08:55