Ostaloposlije stanke bazeni opet u punom pogonu

Jugaši bez blagdanskog popusta, pobjede Mornara i Šibenika

4. siječnja 2009. - 23:00

Jug CO bez ikakvih je problema odradio gostovanje protiv splitskog Jadrana na Poljudu. Iako su u Split došli bez bolesnih Tonyja Azeveda i Ivana Sukna, a u bazen nije ulazio ni vratar Frano Vićan, to se nije odrazilo na njihovu igru.

S druge strane, jadranaši su bili hendikepirani neigranjem ozlijeđenog prvog vratara Mira Škilje. A to se odrazilo na ukupni broj obrana, skromne dvije.

Gosti su ozbiljno ušli u susret, pa su već nakon prve četvrtine poveli s uvjerljivih 6:0, uz dva pogotka kapetana Mihe Boškovića. Splićani su prvi gol zabili početkom druge četvrtine, kada je Luka Vukić iz daljine smanjio na 1:6. U tom dijelu igre domaći su malo došli do daha, pa su zabili još dva zgoditka.

Jugaši su u posljednjoj četvrtini do kraja razbili Splićane, sa četiri uzastopna pogotk...

20. travanj 2024 09:43