Ostalozafriškalo u gružu

Elvis Fatović: Nismo dobri u egalu!

9. veljače 2009. - 00:29

Skoro tri četvrtine smo kontrolirali utakmicu, imali vodstvo 5:2, ali unatoč samo dva primljena pogotka igra u obrani nije bila blistava.

Vićan je ‘krpio’ sve rupe. Presudan je bio početkom treće četvrtine povratak u igru domaćina, njihova dva pogotka s kojima su s 2:5 stigli na 4:5. Tada je domaćin krenuo na sve ili ništa... – kazuje Elvis Fatović, Jugov trener nakon povratka iz Volgograda.

Jugaši su nanizali čak šest promašaja s igračem više, dva pri vodstvu 6:4. Do kraja nisu postigli pogodak, a domaćin tri. Posljednji 33 sekunde prije kraja. - Brine što smo ove sezone imali tri utakmice u egalu, i niti jednu nismo odigrali dobro u završnici.

Protiv Mladosti u Zagrebu, umjesto da pobijedimo tri, četiri razlike, izgubimo u zadn...

20. travanj 2024 07:47