Ostalovaterpolski boj

Mornar Brodospas u igri za top 4: Nismo im mi Brescia!

13. veljače 2009. - 12:23

Uspješni euroligaš Šibenik NCP pao je u Poljudu, vaterpolisti Mornar Brodospasa uspjeli su u srijedu svladati rivale s Crnice i tako zadržati izglede da budu među četiri najbolje hrvatske momčadi u Jadranskoj ligi, što bi im donijelo doigravanje prvenstva Hrvatske.

- Mislim da smo zasluženo pobijedili, vodili smo cijelu utakmicu. Malo nas je sputala važnost susreta, a imali smo i breme čestih poraza u zadnjim minutama - kaže trener Splićana Joško Kreković.

Šibenčana, koji su u borbi za četvrtfinale Eurolige prošle subote drugi put svladali Bresciju, kao da nije bilo u prvoj četvrtini. Prvi gol zabili su tek u desetoj minuti, bilo je 5:0 ...

Ipak, kao i već nekoliko puta prije, prednost Mornara BS se poslije istopila, pa su gosti tri minute prije kraja prišli na 7:8. Tad...

25. travanj 2024 18:34