Svjetska vaterolo liga: Hrvatska u Šibeniku bolja od Nijemaca

17. veljače 2009. - 20:59

Nije bilo lako u poluvremenu slušati “vječne” sumnjivce koji su grintali u stilu “igramo slabo, ne piše nam se dobro”. Kao da su ih Rudićevi momci čuli i pritisnuli papučicu gasa, te za 5-6 minuta rezultatski potvrdili, šahovskim jezikom rečeno, kvalitetu više.

U trećoj četvrtini Njemci su potonuli u bazenu što se pjenio od agresivne igre Hrvata u napadu i obrani. Poklopile su se sjajne obrane Pavića, s majstorijama Mihe Boškovića i Sandra Sukna. U bazenu se itekako ćutila dubrovačka veza, točnije dojam da bi Jugova trojka Bošković, Sukno, Joković, vrlo skoro mogla biti i udarna igla reprezentacije.

Semafor je sve to vjerno bilježio ili “poskočio” od neugodnih i tijesnih 5:4 do lagodnih 10:5 uz neizbježnu konstataciju da je Rudić u odnosu na Peking u postavi i...

24. travanj 2024 04:03