Derbi lišen neizvjesnosti: Refuli Juga udaraju sve jače

9. ožujka 2009. - 11:11

Mladost je razočarala, s druge strane Jugaši su u strahu zbog izostanka Mara Jokovića skupili glave, zbili redove, ‘grizli’ od prve do zadnje minute, i kad za igru jugaša treba pokazati palac gore, a Zagrepčanima ga okrenuti prema dolje, ne čudi što je hrvatski derbi 19. kola Jadranske vaterpolske lige bio lišen neizvjesnosti oko pobjednika.

Kakva je utakmica bila u Gružu, koliko je Jug bio dominantan, govori i podatak kako su navijači Juga opet došli na svoje. Nakon što je njihova momčad povela 9:3 u trećoj četvrtini, pogotke do kraja utakmice najvećeg rivala, aktualnog prvaka Hrvatske, Mladosti, s kojima je ublažila poraz, popratili su pljeskom.

Jug je do pobjede vrijedne dvostrukog zadovoljstva, čvrsto su prigrabili poziciju broj jedan u doigravanju za naslov prvak...

23. travanj 2024 21:26