Ostalovraćaju se neporaženi

Jug propustio dva gola prednosti nakon tri četvrtine i remizirao u Španjolskoj

21. prosinca 2016. - 21:35
jug_brescia01-141216.JPG

Jug CO je uzeo bod u Barceloni. Odigrao 7:7 protiv CNA Barcelonete, španjolskog prvaka, koji je tako nakon 3. kola u skupini zadržao bod prednosti u odnosu na europskog prvaka te nadu kako će i petu sezonu za redom vidjeti završni turnir. Španjolci su vodili početkom treće četvrtine s dva pogotka razlike (4:2) nakon čega je Jug CO sa četiri pogotka stigao do istog na kraju treće četvrtine.

U posljednjoj četvrtini u nepune četiri minute 3:0 domaćina, koji je tih 7:6 imao sve do 28 sekundi prije kraja kada je sjajni Felipe Pertone realizirao igrača više te svojim petim pogotkom na utakmici izjednačio na 7:7. Kako je Marko Bijač bio siguran u posljednjem napadu domaćina, Jug CO je izborio bod. Jugovom vrataru je to bila 15-a obrana!

Jug CO nije uspio pobjedom zaključiti n...

20. travanj 2024 10:10