Ostalojadranska liga

Jugaši protutnjali kroz Rijeku, Jadran poražen u Igalu

28. siječnja 2017. - 00:27
mladost_jug18-021216

Primorje EB je izjednačilo na 1:1, od 2:5 s tri pogotka u nizu stiglo do drugog izjednačenje na utakmici (5:5) dvije minute i 17 sekundi prije kraja druge četvrtine.

Tada kreće Jug CO. Vrlo brzo je nanizao tri pogotka, imao na kraju treće četvrtine najveću prednost (11:6) te je i dalje na stopostotnom učinku (deset utakmica – deset pobjeda) s već osam bodova više od drugog, hercegnovskog Jadrana, koji mu u 12. kolu stiže u goste (4. veljače).

A od dva Jadrana – bolji hercegnovski, koji je vodio sa 3:1 i 4:2 nakon čega je splitski izjednačio pred kraj druge četvrtine.

Domaćin je odgovorio s tri pogotka u nizu (dva do kraja druge, te jedan početkom treće), a do najveće prednosti stigao tri minute i 44 sekunde prije kraja treće četvrtine (9:5).