Ostalo5. kolo

Liga prvaka: jugaši kiksali u Gružu

8. veljače 2017. - 22:24
jug_hannover14-080217

Kiks jugaša u Gružu. Odigrali su 15:15 s Hannoverom, a na kraju utakmice je njemački sastav taj koji je više nezadovoljan jer je vodio sa čak četiri pogotka razlike 10:6 uoči posljednje četvrtine na kraju koje je imao napad za pobjedu, ali je Ante Ćorušić čekao da se oglasi sudac, svira isključenje na njemu, a on je bio u tom trenutku sam ispred Tonija Popadića te do njega lopta.

Kad je krenuo po nju, isteklo je vrijeme za napad Hannovera te je na kraju Jug dobio priliku u zadnjih deset sekundi doći do pobjede, ali to nakon minute dogovora nije uspio.

- Nažalost, ovo definitivno nije uspjeh za nas, ali na kraju moramo biti zadovoljni jer smo uspjeli iščupati neodlučeno. Od samog početka smo bili u lošem ritmu, plivačkom osim Perronea. Imali smo mekanu obranu, ali ovo nije p...

19. travanj 2024 22:55