Bit će uzbudljivo: poslije Hajduka igra se vaterpolski gradski derbi

24. veljače 2017. - 14:34
vat00

Ako ste pravi sportski fanatik i pritom živite u Splitu, večer što je pred nama provest ćete na Poljudu. U 18 sati igraju Hajduk i Istra, a u 20.15 na obližnjem bazenu igra se gradski derbi između Jadrana i Mornar Brodospasa u 14. kolu A1 Triglav regionalne lige.

Jadran, koji je formalno domaćin, želi se revanširati rivalu za poraz prošlog studenog 9:11. Tada su momci sa Zvončaca koncem treće četvrtine vodili 8:6, no zadnja je četvrtina pripala Mornaru čak 5:1. Bila je to samo jedna u nizu utakmica koje je momčad Mile Smodlake izgubila zahvaljujući padu u završnici.

I dok je Jadran pretposljednji, osmi na ljestvici, Mornar je visoko na četvrtom mjestu, sa sve izraženijim ambicijama za Final Four. Igrači Zdeslava Vrdoljaka imaju tri pobjede u nizu (Partizan, Budva, Vojvod...

20. travanj 2024 08:59