Ostalokorak do titule

Jugaši protutnjali kroz Zagreb

6. svibnja 2017. - 22:56
jug_mladost16-030517

Nema se što novo istaknuti. Jugaši nezaustavljivo jure prema svom 13. naslovu prvaka Hrvatske, a 35. naslovu državnog prvaka u povijesti! U finalu na tri pobjede sad vode protiv zagrebačke Mladosti s 2:0. Treća utakmica finala igrat će se u ponedjeljak, 15. svibnja u njihovom domu, u Gružu.

U srijedu navečer u prvoj utakmici finala u kojoj su bili domaćini dobili su HAVK Mladost sa 7:1. Ovaj put se nije čekalo da zagrebačka momčad postigne prvi (i jedini) pogodak nakon 28 minuta i 36 sekundi igre, tj. u posljednjoj, četvrtoj četvrtini. Uspjela je to ovaj put na svojoj Savi nakon 5 minuta i 21 sekundu igre (Andrija Bašić izjednačio na 1:1). Nakon toga tri pogotka u nizu dubrovačkog sastava, i već tada je bilo jasno kako se senzacija neće dogoditi ni ovaj put.