Ostalodeklasirali domaćine

Mornar uvjerljivom pobjedom zaključio prvi krug kvalifikacija za Ligu prvaka

Piše (FV)
17. rujna 2017. - 17:58

Vaterpolisti Mornar Brodospasa su uvjerljivom 14:2 (3:0, 6:0, 3:0, 2:2) pobjedom nad domaćim ASA Tel Avivom zaključili nastup u skupini prvog kruga kvalifikacija za Ligu prvaka.

Nakon što su  pobjedama nad Galatasarayem i Glyfadom već ranije osigurali prvo mjesto, odnosno plasman među dvije najbolje momčadi što je značilo i prolaz u drugi krug kvalifikacija, Splićani su danas deklasirali domaćine.

Nakon tri četvrtine rezultat je bio 12:0 za Mornar BS, Izraelcima je trebalo čak 25 minuta da zabiju gol splitskom sastavu. Pet golova zabio je Rino Burić, najefikasniji u momčadi trenera Zdeslava Vrdoljaka.

Uz Mornar BS dalje ide i grčka Glyfada. Poredak: 1. Mornar BS 9 bodova, 2. Glyfada 6, 3. Galatasaray 3, 4. ASA Tel Aviv 0 bodova.

18. travanj 2024 08:27