Ostaloprava ljepotica

Veliki splitski derbi završio bez pobjednika

10. studenog 2017. - 22:52
posk_mornar30-101117

Imaju za čim žaliti vaterpolisti OVK POŠK-a nakon gradskog derbija s Mornarom. Vodili su 5:0, 6:2 i 9:7 da bi na koncu osvojili samo bod. Mogli su slatkom pobjedom nad gradskim rivalom proslaviti 80. rođendan kluba, a ovako im ostaje gorak okus u ustima. Puno zadovoljniji može biti Mornar koji je tek u 12. minuti postigao prvi pogodak za smanjenje na 5:1.

Momčad sa Zente furiozno je ušla u susret te je već nakon minutu i 34 sekunde vodila 3:0. Zdeslav Vrdoljak hvatao se za glavu u nevjerici, odmah je morao pozvati prvu minutu odmora. Poslije tri minute već je bilo 4:0, a početkom druge četvrtine i 5:0 golom Vukića iz peterca. Mornar je bio potpuno ošamućen, a pritom je i Mario Podrug na golu POŠK-a odlično otvorio meč.

A onda se Mornar na krilima Gorete, Krekovića i Burić...

19. travanj 2024 01:24