Ostalouz rub bazena

Mama Butić najzadovoljnija rezultatom: Zenta i Zvončac podijelili bodove u splitskom derbiju

24. studenog 2017. - 22:33
posk_jadran8-241117

Kakva utakmica, drama, triler, u gradskom derbiju između OVK POŠK-a i Jadrana bilo je svega, na koncu je susret završio bez pobjednika, konačni rezultat 7:7. Zadnji napad imali su poškovci, ali šut Marka Eleza nije pronašao put do mreže.

Prvi dio utakmice bio je tvrd, igrale su se čvrste obrane, ali malom broju pogodaka kumovali su i promašaji nekoliko zicera, pogotovo kod Jadrana čiji su igrači od pet pokušaja s igračem više zabili samo dva gola.

Treću četvrtinu poškovci su otvorili odlično, u utakmici s do tada jako malo golova uspjeli su pobjeći na 5:2 golovima Vulete, Kunca i Šituma. Ipak, razigrao se na drugoj strani Zvonimir Butić, smanjio prvo na 5:3, a onda u zadnjim sekundama treće četvrtine i na 5:4.

Jadran je potom zabio još dva gola u nizu, prvo Visković...

16. travanj 2024 21:31