Ostalolen eurokup

Meč je išao po scenariju trenera Splićana, ali se Marseille na koncu ipak pokazao prejakim za jadranaše

9. prosinca 2017. - 23:56
jadran_jadran13-281017

U uzvratnoj utakmici u Marseilleu trebala im je pobjeda od barem dva gola razlike, nakon domaćeg poraza 10:11, no na koncu je Marseille slavio i u uzvratu rezultatom 7:5.

Jadranaši su protiv odlične francuske momčadi igrali vrlo dobro. Trener Ivan Asić uspio je ispuniti plan kojeg nam je prezentirao prije odlaska u Francusku, a to je da zadrži utakmicu u egalu što duže i sa što manje pogodaka na obje strane.

Na startu, doduše, nije izgledalo tako, Marseille je već u prvoj četvrtini vodio 2:0 i 3:1, no sredinom treće četvrtine golom Josipa Ferdinanda Bušelića Jadran je izjednačio na 4:4, a potom je Ivan Krapić doveo Jadrana u vodstvo od 5:4.

Strasti su uzavrele, zazvonila su zvona za uzbunu kod domaćin, a narasla je nada kod Splićana. Ipak, centar domaćih, Kanađanin Nicola...

17. travanj 2024 01:44