Mornar nije uspio iznenaditi favorita

9. veljače 2018. - 22:57
mornar_jadran8-270118

Mornar nije uspio iznenaditi favoriziranu Mladost, drugoplasiranu momčad Regionalne lige. Na "ušminkanom" bazenu u Poljudu - postavljene su između ostalog montažne tribine za nadolazeći LEN Europa Cup - Zagrepčani su vodili od samog početka i zasluženo slavili.

Već nakon prve četvrtine gosti su, pred očima izbornika hrvatske reprezentacije Ivice Tucka koji je došao pogledati utakmicu, prelako došli do vodstva 4:1, no u nastavku igre Mornar je stisnuo u obrani (nekoliko dobrih reakcija vratara Šparade) i vratio se u egal. Imao je sastav Zdeslava Vrdoljaka nekoliko prilika za izjednačenje kod 3:4, 4:5 i 5:6, ali nije uspio.

Mladost je držala gol do dva prednosti sve do početka posljednje četvrtine kada je prvo zabio najbolji strijelac susreta Radu, a onda i Bašić za 10:7. Čag...

24. travanj 2024 01:57