Ostalosjajna generacija

Totalna dominacija Korčulana: osvojili naslov bez poraza i pokupili sve pojedinačne nagrade

Piše V.B.
6. ožujka 2018. - 09:31

Vaterpolisti Korčulanskog plivačkog kluba (KPK) kadetski su prvaci Hrvatske nakon što su u finalu svladali Jug CO 9:6.

Bila je to totalna dominacija Korčulana koji ne samo što su do trofeja došli pred svojim navijačima i neporaženi u pet odigranih susreta, već su pokupili i sve pojedinačne nagrade.

Toni Mozara najbolji je strijelac i igrač turnira, a najbolji vratar Robert Fiorenini koji je u finalu obranio čak 15 udaraca.

Treneri Marjan Kosović i Emil Nikolić mogu biti ponosni. Imaju sjajnu generaciju koja je lani bila prvak u mlađim kadetima, a preklani u konkurenciji nada. Treće mjesto osvojio je Jadran koji je s 9:3 svladao OVK POŠK.

20. travanj 2024 11:48