Jadran odigrao odličnu utakmicu, ali Jugaši su bili bolji

Piše PSD
13. travnja 2018. - 23:42
jug_jadran16-130418

Vaterpolisti Juga CO pobijedili su splitskog Jadrana i plasirali se u finale Triglav A1 regionalne lige. Jadranaši su se odlično držali u ovoj utakmicu u dubrovačkom Gružu protiv moćnog suparnika, makar to nije tako izgledalo u početku. Jug je poveo 4:0 već u prvoj četvrtini, dok je nakon druge dionice igre rezultat bio 7:2 za dubrovačku momčad.

Ipak, Jadran je proradio u nastavku, odigrali su nekoliko vrlo dobrih akcija i pet minuta prije kraja golom Antuna Gorete Jadran je došao na samo minus tri, bilo je 10:7. Minutu kasnije zabio je Loren Fatović za 11:7 što je, pokazalo se, bio i zadnji gol u utakmici.

Bila je ovo najbolja utakmica Jadrana protiv Juga ove sezone čime su momci Ivana Asića pokazali da „rastu“, da je forma u usponu i da imaju što reći i u završnici Prvenst...

19. travanj 2024 04:35