OstaloNeočekivan rezultat

Jadranaši se jedva iščupali u Rijeci

21. travnja 2018. - 23:32
jadran_mornar23-061017

Neočekivan rezultat u Rijeci. Splitski Jadran bio je veliki favorit protiv Primorja, a na koncu se morao čupati da ne izgubi. Riječani su ispali iz Regionalne lige, ali su pružili sjajan otpor Jadranu i bili bliži senzacionalnom trijumfu.

Momčad Ivana Asića nakon prve dvije četvrtine imala je minimalnu prednost (5:4), no u trećoj je na trenutak poveo domaćin (8:7).

Pet i pol minuta prije kraja Riječani su opet prešli u prednost 10:9, Jadran se potom mučio u napadu, ali je minutu prije kraja poravnao golom Viskovića.

Do kraja je domaćin mogao slaviti, no gostujući vratar Anić obranio je oba njihova pokušaja. Uzvrat je u srijedu 25. travnja u Splitu i Jadran bi tada morao pokazati puno bolje lice od ovog na Kantridi.

19. travanj 2024 05:59