Ostalodrama u finalu

Jugaši poraženi u Zagrebu, odluka pada u Dubrovniku

19. svibnja 2018. - 22:59
mladost_jug8-190518

U drugoj utakmici finala doigravanja prvenstva Hrvatske vaterpolisti Mladosti u subotu su u Zagrebu iznenađujuće svladali dubrovački Jug sa 6-5 (0-2, 0-1, 3-1, 3-1), pa je rezultat u pobjedama poravnat na 1-1, a igra se na tri pobjede.

Nakon dvije četvrtine Jug je očekivano vodio, bilo je 3-0, a onda je u nastavku uslijedio neočekivani preokret. Mladost u trećoj četvrtini dolazi na gol zaostatka (3-4), a na startu posljednje dionice uspijeva izjednačiti (4-4). Pobjednički gol za Mladost zabio je Lovre Miloš minutu i 12 sekundi prije kraja susreta.

Kod Mladosti Cosmin Radu i Pavo Marković zabili su po dva gola, a Ivan Domagoj Zović i Lovre Miloš po jedan. Ekipu Juga predvodio je Javier Garcia sa dva pogotka, a po jedan su postigli Loren Fatović, Viktor Rašović i Luka Lozina....

18. travanj 2024 03:40