Sport Vodeni sportovi

uz rub bazena

Gradski derbi pripao Zenti: odlični Sunara 'spustio rampu' i srušio favorizirane 'mornarevce'

Splitski derbi u Makarskoj pripao je OVK POŠK-u koji je svladao favorizirani Mornar BS. Pri vodstvu POŠK-a 6:5 u zadnjoj četvrtini Mornar nije realizirao napad za izjednačenje, a onda su Ostojić i Penava - obojica s igračem više - zabili za 8:5 na manje od dvije minute do kraja. Sjajan je na vratima pobjedničke momčadi bio Sunara s 15 obrana.

Unesite naslov

OVK POŠK - MORNAR BRODOSPAS 8:6 (3:1, 1:2, 1:1, 3:2)

Makarska, bazen Gradskog sportskog centra.A1 Triglav regionalna liga, 2. kolo. Suci: Rončević (Hrvatska) i Đurašković (Crna Gora).

OVK POŠK: Bratim, Sunara (15 obrana), Ostojić (1), Tonković (2), A. Divković, Vukić (2), Penava (2), Prižmić, Gadža, Bebić, M. Divković (1), Glibo, Borovčić Kurir, Vuleta.

MORNAR BS: Podrug (7 obrana), Prkić, Burić, Jakovčević, Vrdoljak (2), Ćalić (1), Solje, Krolo, Pavlović, R. Akrap, Živković (1), Dužević (1), D. Akrap, Butić (1).

Igrač više: OVK POŠK 5/11, Mornar BS 1/7. Peterci: OVK POŠK -, Mornar BS 0/1.