Ostaloliga prvaka

Jadranaši 'nazdravili Viskijem': briljantno krilo sa Zvončaca vodilo momčad do povijesne pobjede

4. prosinca 2018. - 23:04
jadran_hannover6-041218

Kakva noć Jadrana, splitski su vaterpolisti pobijedili WASPO Hannover u četvrtom kolu Lige prvaka i stigli do prve, povijesne pobjede u ovakvom formatu elitnog europskog natjecanja. Partiju života odigrao je Ante Visković koji je i najavio da mu je dosta poraza i prelomio susret u trećoj četvrtini, ispunio je obećanje, jadranaši su "nazdravili Viskijem".

Domaći su vaterpolisti odlično otvorili susret, isključenje je izborio Boris Popović, a gol za 1:0 s igračem više zabio Nathan Power. Suci su pokazali na početku da neće tolerirati grubu igru, odmah su uzvratili isključenjem na drugoj strani, a gol za 1:1 zabio je Giorgetti. Nijemci su prvu četvrtinu završili s realizacijom igrača više 3:3 te vodstvom od 3:2.

Na startu se druge četvrtine razigrao Ante Visković, zabio ...

19. travanj 2024 02:04