Ostalouz rub bazena

Gospari bi ‘žapcima’ najradije srušili stopostotni učinak: ako je Mladost skoro sigurno broj jedan, ne bi voljeli na Juga odmah u polufinalu

26. siječnja 2019. - 13:39
jug_olympiacos05-230119

Savršeni su Jugaši u skupini 'B' europske Lige prvaka. Samo oni i moćni PRO Recco su prvi dio natjecanja u skupinama zaključili sa svih sedam pobjeda. Sedmu su ostvarili protiv aktualnog europskog prvaka, Olympiacosa, u utakmici koju neće pamtiti samo po najvažnijem – osvojenim bodovima, već i po sjajnoj igri, pogotovo od sredine druge četvrtine. Nanizali su šest pogodaka, a svoju mrežu sačuvali gotovo 16 minuta netaknutom, te su na kraju slavili s velikih 10:6. Lideri su skupine 'B' sa čak 10 bodova više od Olympiacosa, koji drži treću poziciju, posljednju koja vodi na Final 8.

I dok su u najelitnijem europskom klupskom natjecanju neočekivano, ali zasluženo na stopostotnom učinku - ni sami to nisu očekivali jer nisu favoriti – s druge strane su u Regionalnoj ligi, gdje su...

18. travanj 2024 05:30