Ostalodomaćin iskoristio prednost

Jadran poražen od Mladosti u polufinalu

20. travnja 2019. - 00:24
mladost_jadran21-190419

Mladost je dobila ove sezone i drugo polufinale protiv splitskog Jadrana. Prvo je bila bolja u Kupu Hrvatske na peterce kad se igralo u Gružu. Sad je kod kuće na završnom turniru Regionalne lige sve riješila u četiri četvrtine. Jadran je prije samo šest dana dobio na Savi Mladost za bodove u skupini europske Lige prvaka. Ovaj put nije uspio.

Nakon utakmice dosta se pričalo o isključenju Anđela Šetke s pravom zamjene sredinom druge četvrtine pri rezultatu 3:2 za Mladost. Domaćin je bio izborio peterac, kojeg nije realizirao Miloš Ćuk (zatresao je okvir gola), a u tom trenutku oglasio se sudac Siniša Matijašević te pokazao kako je kapetan Jadrana smetao prilikom izvođenja peterca. Televizijska snimka je pokazala kako nije bilo nikakvog kontakta, ali sudac je branio odluku kako je Še...

20. travanj 2024 13:59