Ostalorazigravanje

Jadranaši dvokorakom do trećeg mjesta

11. svibnja 2019. - 22:24

Jadran je i u drugoj utakmici razigravanja pobijedio Mornar Brodospas te zauzeo treće mjesto u Prvenstvu Hrvatske. Jadranaši su tako dobili brončano odličje te će se, kao i u prošloj sezoni, kroz kvalifikacije imati priliku probiti u Ligu prvaka.

Kao i u prvom susretu Mornar je u prve dvije četvrtine igrao vrlo dobro i stvarao probleme momčadi Ivana Asića. Samo dvije minute do poluvremena na semaforu je bilo 4:4, a kod tog rezultata su mornarevci imali dvije situacije s igračem više koje nisu iskoristili. Vidio je Asić da je vrag odnio šalu i pozvao time out da „pregrupira“ svoje redove, no u treću četvrtinu ušlo se s 5:5.

Prvi se put Jadran na dva gola razlike odvojio kada su poveli 8:6. U zadnjoj četvrtini Jadran je vodio 9:7, no Vrdoljak je s igračem više smanjio na 9:8...

16. travanj 2024 06:04