Ostaloliga prvaka

I treći put ove sezone Jug je bio bolji od BPM Sports Managmenta: 'gospari' protiv Brescije igraju za peto mjesto u Europi

7. lipnja 2019. - 20:17
jug_jadran4-230419

Suparnik Jugašima za peto mjesto na završnom turniru europske LIge prvaka u njemačkom Hannoveru bit će AN Brescia (16.30 sati). Oba sastava su nakon poraza u četvrtfinalu dobili u razigravanju za poredak od 5. do 8. mjesta rezultatom 11:8 BPM Sport Management odnosno WASPO Hannovera.

Jugaši su loše otvorili utakmicu protiv BPM Sport Managementa, baš kao i dan prije protiv Ferencvarosa. Ali, od 0:2 i 1:4 došli su do vodstva 5:4 na poluvremenu. Samo jedan pogodak je viđen u prvoj četvrtini, a čak osam u drugoj. Jugaši su prvi pogodak na utakmici postigli nakon 8 minuta i 53 sekunde igre, a u minutu i 7 sekundi, od 2:33 do 1:26 prije kraja druge četvrtine, od 2:4 stigli su do vodstva. U prvom poluvremenu su mrežu talijanskog sastava pogađali samo Loren Fatović (2) i Hrvoje Benić (3)....

19. travanj 2024 07:37