Ostaloeurokup

Porazom otvorili turnir: splitski Mornar u svom bazenu poražen od španjolskog Matara

13. rujna 2019. - 23:59

Splitski Mornar porazom je otvorio skupinu kvalifikacijske runde Eurokupa kojoj je domaćin u Poljudu. Protiv španjolskog Matara odigrali su tvrdu, neizvjesnu utakmicu u kojoj se nitko sve do pretposljednje minute susreta nije odvojio na dva gola razlike, sve dok to nisu napravili gosti iz Barcelone.

Iako su u trećoj četvrtini ostali bez kapetana Ćalića i Krekovića koji su pokupili po tri isključenja, Splićani su pet minuta prije kraja golom iskusnog povratnika Marina Bana s igračem više poravnali na 5:5. Tri minute do isteka vremena Mataro je opet došao u vodstvo, Mornar nakon toga nije iskoristio igrača više, za razliku od Guimaraesa koji je minutu i 26 sekundi prije kraja pogodio za konačnih 7:5.

Mornar danas u 20 sati igra protiv Antwerpa koji je izgubio od drugog kluba ...

24. travanj 2024 18:27