Ostalosplitski derbi

'Mornarevci' imali dva napada za izjednačenje: kaznio ih je Visković minutu prije kraja tza pobjedu 'jadranaša'

3. studenog 2019. - 00:02

Mornarevci su bolje otvorili susret i u prvoj minuti druge četvrtine šraubom Duje Buzdovačića poveli 3:1. Ipak, Jadran se pribrao i igrača više su realizirali Zvonimir Butić i Ante Visković za izjednačenje na 3:3.

Dugo je rezultat „spavao“ na 3:3, sve dok igrača više za 3:4 vodstvo Jadrana četiri minute do kraja treće četvrtine nije realizirao Duje Pejković. U zadnjih osam minuta Jadran je ušao s vodstvom 6:4, ali je Mornar reagirao odmah na početku te zadnje četvrtine i prekrasnim golom Gorana Solje došao na samo 5:6. Zabio je zatim Dužević za 5:7, ali Kreković je opet smanjio na minus 1 (6:7) četiri i pol minute prije kraja. Gol za 6:8 i opet plus dva Jadrana iz peterca je zabio Šetka.

Mornar je golom Jerkovića iz peterca smanio na 7:8 i imao potom dva napada...

19. travanj 2024 13:50