Jugaši lako s Mornarom u polufinalu

20. svibnja 2010. - 23:17

Očekivano, Jugaši su stigli protiv Mornara do pobjede, prve od dvije, koliko ih je potrebno ostvariti za uploviti u finale domaćeg prvenstva. Jug, branitelj naslova, broj jedan u doigravanju za naslov prvaka Hrvatske, izraziti favorit u dalmatinskom ogledu nije imao problema, a teško je za očekivati kako će se Splićani u srijedu, 26. svibnja, kada su domaćini u drugoj utakmici polufinala, izboriti se za novi dolazak u Gruž, na majstoricu.

- Nama je cilj dvokorakom riješiti posao u polufinalu - kazao je Elvis Fatović, trener Jug Croatia osiguranja.

Dubrovčani su utakmicu otvorili vodstvomn 3:0 (dva puta kapetan Miho Bošković te Paulo Obradović), a u 23. minuti imali su najveću prednost (11:2).
Tri četvrtine je branio vrata Juga Mirko Nižić, a u posljednjoj četvrtini Marko B...

20. travanj 2024 13:25