Domaći nogometposlali jasnu poruku

AEK se oglasio nakon pobjede nad Dinamom golom u zadnjoj minuti, napisali su samo dvije riječi

Piše SPORT SD
16. kolovoza 2023. - 16:44

Dinamo je jučer na Maksimiru izgubio od AEK-a s 2:1. Modri su dominirali prvim poluvremenom i poveli sjajnim golom Bulata u 39. minuti. Ali, u drugom poluvremenu je došlo do raspada igre zagrebačke momčadi, Grci su to iskoristili te preokrenuli rezultat. Strijelci su bili Zuber u 59. i Galanopouls u 90. minuti.

Utakmica je odigrana u napetoj atmosferi, obilježena je prošlotjednim neredima u Ateni u kojima je ubijen 29-godišnji navijač AEK-a.

Nakon pobjede, AEK je na društvenim mrežama pobjedu prokomentirao s dvije riječi: "Za Michalisa", riječ je, naravno, o imenu ubijenog navijača.

Uzvrat se igra već u subotu, 19. kolovoza, a kao ni na Maksimiru, ulaz na stadion neće biti dozvoljen gostujućim navijačima.

29. svibanj 2024 04:39