Domaći nogomettreća nl jug

Sloga slavila na teškom gostovanju kod Neretvanca

Piše Tomislav Bjeliš
17. listopada 2022. - 10:15

U 33. minuti je na odbijenu loptu domaće obrane naletio Radić i “probio” mrežu za 0:1. Tim rezultatom se otišlo i na odmor.

U nastavku prvu veliku prigodu su imali domaći. Mihaljević je uzdrmao vratnicu iz okreta, ali sreća je napustila Plave. U 63. minuti gosti su mogli povećati vodstvo. Simpson je bio sam, ali je loše šutirao. U 66. minuti, nakon sporne situacije i mogućeg zaleđa, gosti su povećali prednost na na 2:0, opet preko Radića.

U 80. minuti Mihaljević se najbolje snašao u gužvi i smanjio na 1:2. U 89. minuti gosti su opet imali sreće, Popić je šutirao, a golman je loptu izvadio ispod prečke i odbio u korner. U zadnjim sekundama drama! Deak pada nakon skoka, no sudac Sinovčić ostao je nijem i uzrokovao salvu negodovanja s tribina.

28. svibanj 2024 09:25