Sudac: Trebao sam priznati gol Roberta Kovača!

7. listopada 2008. - 00:54

Wolfgang Stark, sudac nedjeljne utakmice između Borussije i Hannovera u Dortmundu, priznao je da je propustio dosuditi pogodak za domaćina nakon šuta Roberta Kovača...

Borussia je u tom susretu 7. kola Bundeslige povela već u 10. minuti golom Valdeza, a ključni trenutak zbio se u 18. minuti, kada je Hannoverov vratar Robert Enke zaustavio udarac glavom Roberta Kovača nakon što je lopta već prešla gol crtu. Bio bi to pogodak za 2-0 i vjerojatnu pobjedu domaćina. Nešto kasnije, gosti su izjednačili na 1-1, što je bio i konačni rezultat utakmice.

Sudac Stark priznao je nakon utakmice da je trebao dosuditi gol hrvatskog braniča Borussije

- Naši su sudački standardi vrlo visoki. Zbog toga još više ostaje gorak okus zbog moje pogreške – priznao je Stark.