HajdukSuperSport Prva HNLŽ

Borbena utakmica: nogometašice Hajduka i Dinama odigrale neriješeno na Poljudu

Piše Ivan Renić
6. studenog 2022. - 16:49

Nogometašice Hajduka i Dinama remizirale su 1:1 (0:0) u osmom kolu SuperSport Prve HNLŽ. Bio je to drugi najveći derbi ove sezone u ženskoj konkurenciji. Ni ovaj nije bio ništa manje vatren. Borbenu utakmicu gledali smo na pomoćnom igralištu u Poljudu. Obje ekipe htjele su do pobjede. Više je u prvom poluvremenu pokazao Hajduk. Napadale su Hajdučice, Bakalar i Dugandžić nisu iskoristile dvije dobre prilike. Domaće su više htjele gol.

Međutim, do vodstva su prve stigle gošće. U 61. minuti Petarić je, mora se priznati, krasnim volejem s dvadesetak metara zatresla mrežu. Nemoćna je bila Prljević na golu. Imao je Dinamo više loptu u svojim nogama, više su i kombinirale. No, Hajduk je ipak stvorio više šansi. Napadačka igra isplatila im se tek u 88. minuti kada je za 1:1 precizna...

31. svibanj 2024 12:52